O nas

Przemysław Woźniak

Jestem doświadczonym doradcą i zarządcą, od ponad dekady zajmującym się zarządzaniem nieruchomościami. Skończyłem studia magisterskie na kierunku Zarządzanie, a także studia podyplomowe w zakresie wyceny nieruchomości. Świat się zmienia, a ja razem z nim, dlatego bez przerwy śledzę zmiany w prawie oraz regulacjach. Uczestniczyłem w wielu kursach i szkoleniach, by jak najlepiej pomagać moim klientom. Moją misją jest zarządzanie nieruchomościami z zadbaniem o dobro mieszkańców, kierując się ich potrzebami, będą z nimi w stałym kontakcie, budując zaufanie poprzez doświadczenie oraz profesjonalne podejście. Jestem otwarty na zmiany, co pozwala mi na wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom moich klientów. Zawsze staram się budować zaufanie z moimi klientami, które razem przekładamy na owocną i długoterminową współpracę.

Block of flats in beautiful green public park
Houses

Woźniak Nieruchomości

Firma Woźniak Nieruchomości powstała 11 lat temu. Od tego czasu robimy wszystko co w naszej mocy, by każda nieruchomość pod naszą opieką była w jak najlepszym stanie. Wieloletnia działalność pozwoliła nam na zebranie fachowców ze wszystkich dziedzin potrzebnych do sprawnego zarządzania nieruchomościami, ale nie tylko. Zajmujemy się również administracją, księgowością oraz obsługą prawną i techniczną nieruchomości. Podchodzimy do naszej pracy z profesjonalizmem, pasją i innowacyjnością, co możemy poświadczyć licznymi certyfikatami. Wieloletnie doświadczenie oraz najwyższej jakości obsługa sprawiły, że posiadamy niezliczoną ilość zadowolonych klientów, których satysfakcja i opinie cenimy ponad wszystko.

Nasz Zespół

Nasz zespół jest niczym doskonale pracująca maszyna. Razem jesteśmy silnym, zgranym i elastycznym zespołem, który z zapałem podchodzi do swojej pracy na terenie całej Łodzi oraz miast obrzeżnych, jesteśmy również otwarci na ekspansję na inne miasta. Wraz ze swoimi współpracownikami zajmujemy się nie tylko zarządzaniem wspólnotami mieszkaniowymi i budynkami deweloperskimi, ale obsługujemy również obiekty komercyjne oraz prowadzimy klientów indywidualnych nieposiadających doświadczenia przez rynek nieruchomości! Dzięki doskonałemu zgraniu zespołu jesteśmy Ci w stanie zapewnić najlepsze usługi. Wśród naszych pracowników znajdziesz:

  • Licencjonowanych zarządców,
  • Pośredników handlowych,
  • Techników,
  • Księgowych.

    Z nami masz pewność, że twoja inwestycja jest bezpieczna.
Modern red brick buildings

Sprawdź naszą ofertę!

Masz pytania?